Dubová prkna

Masivní dřevěné dubové hoblované prkno

Masivní dřevěné dubové hoblované prkno – palubka vhodné na svislé překládané obklady štítů lomenice domů a fasád, taktéž své uplatnění najdou i modřínová hoblovaná prkna nebo palubky.

Stolové desky ze subfosilního dubu

Stolové desky ze subfosilního dubu, spárovka subfosilni dub. Desky ze subfosilního dubu jsou vylité pryskyřicí pro nádhernou kresbu a pevnost dřeva. Desky ze subfosilního dubu jsou z období 0 tedy narození Ježíše Krista.

Lepené třívrstvé podlahy dub

Lepené třívrstvé podlahy dub. Dub krycí vrstva / 4-5-6 mm, dub středová vrstva / 4-5 mm, dub protitahová vrstva 4-5 mm. Vyrábíme lepené dubové podlahy které svou pevností, strukturou a designem jsou to nejlepší co můžete od vaši dřevěné podlahy dostat.

Masivní dubová terasová prkna

Masivní dubová terasová prkna, dubová prkna na terasu, dubová hoblovaná prkna, masivní dubová terasa, terasa z dubu. Výroba z dubu na zakázku v exteriéru.

Dubové fošny sámované - omítané

Dubové fošny sámované – omítané

Dubové fošny sámované – omítané, dubové řezivo výroba na zakázku. Vyrábíme dubové fošny hraněné, získané podélným rozřezáním surového dřeva v naše pilařském závodě.

Masivní dřevěná rustikální dubová podlaha

Masivní dřevěná rustikální dubová podlaha

Masivní dřevěná rustikální dubová podlaha, rustikální dubová podlahová prkna. Výroba dubových podlah na zakázku, různé profilace a povrchové úpravy dřeva.

Masivní dřevěná podlaha značky ceraMbyx

Masivní dřevěná podlaha značky ceraMbyx

Masivní dřevěná podlaha značky ceraMbyx. Je to co naše podlahy spojuje a to prvek přírody. Krásné vstupy přírody do prken Vaši podlahy.

Masivní dubová podlaha

Masivní dubová podlaha

Masivní dubová podlaha, dubové palubky, dubová podlaha, dubová podlahová prkna, výroba dubové podlahy na zakázku.

Dubové hoblované profily

Dubové hoblované profily

Dubové hoblované profily, dubová hoblovaná  prkna, dubové hoblované fošny, dubové hoblované mostovky a mostnice, dubové hoblované pražce.

Masivní dubová podlahová prkna 3

Masivní dubová podlahová prkna

Dubové palubky, dubové podlahovky, masivní dubová podlahová prkna, dubová podlaha, dubová atypická podlaha, výroba dubových podlah na zakázku, dubová masivní podlaha, dřevěné dubové podlahy rustik, select a výběr, různé profilace materiálu.

Dubové obložení nádrže klariflokulátoru 2

Dubové obložení nádrže klariflokulátoru

Dubová odmítána prkna, dubové omítané fošny, dubové obložení nádrže klariflokulátoru, dubová mola, lávky a můstky pro jezírka, nádrže a rybníky.

Pro informace, kalkulace zajděte na náš E-shop E-shop