Dubová spárovka

Dubová věšáková stěna

Dubová věšáková stěna

Věšáková stěna z dubu, dubová věšáková stěna, dubová předsíňová stěna, věšáková stěna z masivního dubu, věšáková předsíňová stěna z dubu, dubové věšákové stěny do předsíně.

Dubové nábytkové dílce

Nabízíme výrobky dle projektové dokumentace na výrobu z masivu dub. Dodáme přímo na zakázku vyrobené nábytkové dílce z masivního dřeva dub. Výroba dubových polotovarů.

Dubová atypická stolová deska

Atypické dubové stolové desky

Výroba atypických dubových masivních stolových desek, naše výroba z dubu nám umožňuje vyrobit prakticky jakékoliv rozměry těchto atypických masivních desek.

Dubová spárovka fixní

Dubová spárovka fixní

Dubová spárovka fixní, dubová spárovka průběžná, dubová spárovka rustikální, dubová deska na jídelní stůl, dubová spárovka na jídelní stůl nebo kuchyňskou pracovní desku, jsme výrobci dubové spárovky, vyrábíme veškeré desky a spárovky dle požadavku zákazníka přesně na míru.

Dubové vnitřní parapety

Dubové hoblované fošny suché, dubové vnitřní parapety, masivní dubové parapety – různé profily upravíme na zakázku, dubové hoblované řezivo, dubové fošny a dubová prkna hoblovaná.

Výroba dubové spárovky

Dubová spárovka, výroba dubové spárovky, atypická dubová spárovka, spárovka dub, výroba dubové spárovky na zakázku.

Výroba spárovky

Vyrábíme kvalitní dubovou spárovku. Jde o polotvar, který vyrábíme z dubových lamel, který je slepen speciálním disperzním lepidlem nebo polyuretanovým lepidlem, na základě toho vznikne dubová spárovka.

Dubová rustikální spárovka

Dubová rustikální spárovka, dubová rustikální stolová deska, atypická dubová stolová deska, výroba dubových stylových desek na zakázku. Atypický dřevěný interiér. Dubové interiérové desky.

Rustikální dubová spárovka

Vyrábíme rustikální dubové spárovky, které jsou vhodné k využití jako: rustikální dubová deska na kuchyňský stůl, pracovní stůl, zahradní stůl, stoly do restaurací, barů atd. rustikální dubová pracovní deska na kuchyňskou linku rustikální dubová deska na nábytek (komody, skříně, atd.)

Dubová stolová deska – dubová spárovka – ukázka rekonstrukce starého stolu

Podívejte se na rekonstrukci starého stolu. Stůl stačilo obrousit a natřít. Následně byla stará stolová deska nahrazena dubovou deskou naší výroby, která vydrží věčnost díky vlastnostem dubového dřeva.

Dubové hranoly a dubové spárovky

Vyrábíme na zakázku dubové hranoly (KVH dubové hranoly, BSH dubové hranoly) a dubové spárovky (nastavované nebo cinkované dubové spárovky, Průběžné dubové spárovky).

Atypická rustikální dubová spárovka – pracovní kuchyňská deska

Ukázka atypické rustikální dubové spárovky, která je využita pro realizaci pracovní kuchyňské desky.

Dubová spárovka

Nabízíme výrobu dobové spárovky na zakázku. Jsme vám schopni dodat dubovou spárovku dle vašich potřeb.

Dubové schody, podesty

Vyrábíme dubové schody i podesty dle vašich přestav, na obrázcích je vidět jak se vyrábí dubová spárovka.

Rádi Vám poradíme. Neváhejte nás kontaktovat.

Hotline

Pondělí až pátek 7:00 - 16:00 +420 605 998 986