Dubová terasa

Masivní dubová terasová prkna

Masivní dubová terasová prkna, dubová prkna na terasu, dubová hoblovaná prkna, masivní dubová terasa, terasa z dubu. Výroba z dubu na zakázku v exteriéru.

Dubová exteriérová stolová deska 2

Dubová exteriérová stolová deska

Dubová exteriérová stolová deska, dubová stolová deska venkovní prostředí, dubová stolová deska do pergoly. Dubová stolová deska na zakázku, atypická masivní dřevěná deska.

Dubová terasa

Dubová terasa

Dubová terasa , dubová terasová prkna, výroba dubové terasy na zakázku, dubové podkladové hranoly, dubové hranoly pod terasu, terasy z dubu, dubová terasová prkna hladká, dubová terasová prkna drážkovaná nebo vlnkovaná.

Dubová prkna na terasu 3

Dubová prkna na terasu

Dubová terasa, dubová terasová prkna, výroba dubových terasových prken na zakázku. Různá provedení a typy terasových prken.

Dubové schody do zahrady

Dubové hranoly, dubové trámy, dubové pražce, dubové vyvýšené záhony, dubové schody do zahrady, dubové zahradní schody, dubové venkovní exteriérové schody.

Dubová terasa v rodném domě Ferdinanda Porscheho

Rodný dům Ferdinanda Porscheho prošel rozsáhlou rekonstrukcí a nyní je v něm provozované muzeum. My jsme se do rekonstrukce zapojili v podobě realizace dubové terasy, která je umístěna v interiéru.

Dubová terasa, dubová terasová prkna

Dubová terasa, centrála ČSOB Praha Radlická, nabízíme dubová terasová prkna síly 20,30,40 mm délky od 0,5m až 2,5 m.

Pro informace, kalkulace zajděte na náš E-shop E-shop