Dubové dveře

Masivní dubové posuvné dveře do interieru

Masivní dubové posuvné dveře do interieru. Atypické posuvné dubové dveře. Rustikální selské posuvné dveře z dubu. Dubové dveře zasouvací jsou vyrobeny v různých rozměrech pro dané stavební otvory.

Masivní dubové interiérové dveře

Masivní dubové interiérové dveře. Interiérové dveře z masivu. Provedení výplně kazeta dub, možné výplně kombinovat se sklem a kazetou, nebo celoprosklené / skleněná výplň.

Masivní dubové interiérové dveře nadčasový design

Masivní dubové interiérové dveře nadčasový design

Masivní dubové interiérové dveře nadčasový design. Výroba moderní designové dřevěné interiérové dveře z masivu obložkové zárubně na zakázku. Dveře z masivu lepíme a vyrábíme dle novych moderních trendů.

Masivní dubové posuvné dveře 3

Masivní dubové posuvné dveře

Masivní dřevěné dubové posuvné dveře, výroba dřevěných dubových posuvných dveří do interiéru a exteriéru. Vyrábíme různé provedení a typy, rovné hrany nebo živá hrana, neboli přírodní nepravidelná hrana.

Masivní dřevěné posuvné interiérové dveře

Masivní dřevěné posuvné interiérové dveře

Masivní dřevěné posuvné interiérové dveře, dubové selské posuvné dveře, atypické rustikální dřevěné posuvné dveře na stěnu, truhlářská výroba nábytku na zakázku. Dřevěné dveře posuvné. Výroba masivních interiérových a exteriérových dveří na zakázku.

Masivní dubové interiérové dveře 3

Masivní dubové interiérové dveře

Masivní dubové interiérové dveře, dubové atypické interiérové dveře, designové dubové interiérové dveře, interiérové dveře z masivu

Dubové masivní přírodní posuvné dveře 5

Dubové masivní přírodní posuvné dveře z kmene stromu

Dubové masivní přírodní posuvné dveře z kmene stromu, dřevěné posuvné interiérové dveře z dubu, masivní dřevěné selské dveře posuvné, atypické posuvné dřevěné dveře.

Dubové obložkové zárubně

Dubové obložkové zárubně

Dubové obložkové zárubně, dubová zárubeň, výroba dubové zárubně na zakázku, atypické dubové zárubně, designové dubové obložkové zárubně.

Dubové rustikální posuvné dveře do interiéru

Dubové rustikální posuvné dveře do interiéru

Dubové rustikální posuvné dveře do interiéru, dubové posuvné selské dveře, dřevěné posuvné dveře vyrábíme na zakázku a tak můžeme dveře upravit na požadované rozměry a kvality.

Dubové dveře na míru, na zakázku

Vyrobíme vám dveře na míru, nejčastější materiál je dub, ale jsme schopni vám vyrobit dveře i z jiných materiálů.

Rádi Vám poradíme. Neváhejte nás kontaktovat.

Hotline

Pro informace, kalkulace sklady.reziva@gmail.com