Dubové fošny

Masivní dubová terasová prkna

Masivní dubová terasová prkna, dubová prkna na terasu, dubová hoblovaná prkna, masivní dubová terasa, terasa z dubu. Výroba z dubu na zakázku v exteriéru.

Dubové fošny sámované - omítané

Dubové fošny sámované – omítané

Dubové fošny sámované – omítané, dubové řezivo výroba na zakázku. Vyrábíme dubové fošny hraněné, získané podélným rozřezáním surového dřeva v naše pilařském závodě.

Dubové hoblované profily

Dubové hoblované profily

Dubové hoblované profily, dubová hoblovaná  prkna, dubové hoblované fošny, dubové hoblované mostovky a mostnice, dubové hoblované pražce.

Dubové obložení nádrže klariflokulátoru 2

Dubové obložení nádrže klariflokulátoru

Dubová odmítána prkna, dubové omítané fošny, dubové obložení nádrže klariflokulátoru, dubová mola, lávky a můstky pro jezírka, nádrže a rybníky.

Dubové fošny, dubová prkna, dubové řezivo 3

Dubové fošny, dubová prkna, dubové řezivo

Dubové fošny, dubová prkna, dubové řezivo, konstrukční dubové hranoly a řezivo na zakázku. Dubové fošny omítané, dubová prkna odmítaná, různé profilace.

Atypické nadrozměrné dubové posedové trámy 5

Atypické nadrozměrné dubové posedové trámy

Atypické nadrozměrné dubové posedové trámy, dubové trámy, dubové hranoly, dubové kostky, výroba atypických hranolů a trámů na zakázku.

Dubová podlahová prkna

Dubová podlahová prkna, masivní dubová podlaha, dubová podlahová prkna selská, selská dubová podlaha, repliky dubových historických podlah. Výroba dubových podlah a dubových podlahových prken pro podlahové topení.

Dubové schody do zahrady

Dubové hranoly, dubové trámy, dubové pražce, dubové vyvýšené záhony, dubové schody do zahrady, dubové zahradní schody, dubové venkovní exteriérové schody.

Omítané dubové řezivo

Dubové fošny, dubová prkna, dubové řezivo, nabízíme dubové fošny různé rozměry, dubové fošny OMÍTANÉ, dubové fošny sámované, dubová prkna odmítáná, dubová prkna sámovaná, dubové přířezy. OMÍTANÉ dubové řezivo.

Dubové trámy hoblované

Dubové hranoly, dubové trámy, dubové pražce, dubové mostovky, dubové mostiny, dubové vaznice, dubové krovy, dubové konstrukční hranoly, dubové konstrukční trámy, dubové řezivo hoblované, dubové hranoly hoblované, dubové trámy hoblované.

Dubové fošny, dubové řezivo

Dubové fošny, dubové řezivo, dubová prkna, řezaná dubová dýha, dubové švartny, dubové prizmy, výroba dubové hranoly a dubové trámy na zakázku.

Dubové fošny široké-přesílené

Nabízíme široké – přesílené dubové fošny ze staletých dubů. Dubové fošny jsou vhodné na stolové desky, nebo na dubovou spárovku.

Dubové fošny sušené, vzduchosuché

Prodáváme bubové fošny sušené, vzduchosuché. Nabízíme dubové fošny síla 52,65,80,100 mm v délkách od 2m do 6m.

Široké, přesílené dubové fošny

Jako jedni z mála máme skladem přesílené dubové fošny šírka 600 – 1200 mm délky 2,5 – 4 metry , široké, přesílené fošny sušené i vzduchosuché v síle 50, 65, 80, 100 mm.

Přesílené dubové fošny

Velké dubové desky jsou vhodné pro použití na rustikální stoly a podobně kde můžete nebo vám můžeme vyrobit i stůl z jednoho kusu

Pro informace, kalkulace zajděte na náš E-shop E-shop