Dubové podlahy

Dubová prkna na terasu 3

Dubová prkna na terasu

Dubová terasa, dubová terasová prkna, výroba dubových terasových prken na zakázku. Různá provedení a typy terasových prken.

Dubová podlahová prkna

Dubová podlahová prkna, masivní dubová podlaha, dubová podlahová prkna selská, selská dubová podlaha, repliky dubových historických podlah. Výroba dubových podlah a dubových podlahových prken pro podlahové topení.

Dubové schody do zahrady

Dubové hranoly, dubové trámy, dubové pražce, dubové vyvýšené záhony, dubové schody do zahrady, dubové zahradní schody, dubové venkovní exteriérové schody.

Dubové schodnicové nášlapy

Dubové schodnicové nášlapy, dubové nášlapy na schody, dubové masivní schody, dubový obklad schodiště, dubové stupně na schody, dubový obklad betonového schodiště. Nabízíme výrobu na zakázku, výroba atypických obkladů, bělený dub kartáčovaný.

Dubové palubky

Dubové palubky, dubová palubka, dubová palubková prkna. Vyrábíme dubové palubky + vkládané pero, dubová palubka vkládané pero, dubové palubky drážkované s vkládaným perem. Vyrobíme různé typy dubových palubek, dále výroba atypické dubové palubky rozměry na přání zákazníka.

Široká dubová podlahová prkna

Dubová podlaha, výroba masivní dubová podlahová prkna na zakázku, široká dubová podlahová prkna vyrobíme na přání zákazníka v kvalitách select a rustik. Dubová podlaha různé výběry šířky prken.

Dubové prahy ke dveřím

Dubové prahy ke dveřím, dubový práh ke dveřím, dubové dveřní prahy, atypické masivní dubové prahy, atypický dubový práh vyrábíme na zakázku.

Realizace dubové podlahy do baru

Tento nový bar Martinez v Praze má nádherný interiér a jsem proto moc rádi, že jsme se mohli podílet na jeho realizaci v podobě dubové podlahy.

Dubové podlahy – ukázka realizace

Ukázka realizace dubových podlah. Dubové podlahy dodáváme v různé šířce a tloušťce. Vždy záleží na konkrétních potřebách klienta.

Dubová podlaha – ukázka pokládky

Ukázka přípravy pokládky dubové podlahy. Dubové podlahy vám vyrobíme přesně na míru dle vašich požadavků. Volit si můžete šířku, tloušťku i délku, vše záleží na vašich potřebách a řešení povrchu, na který se má dubová podlaha umístit.

Dubové podlahy

Vyrábíme dubové podlahy na míru každému zákazníkovi, oblíbené jsou varianty 120x22mm ; 140x22mm; 170x22mm; 180x22mm Délky od 1-3m , umíme dodat i podlahová prkna v jednotných délkách.

Dubová podlaha do restaurace Praha

Zakázková výroba , dubové rustikální podlahy pro restauraci v Šáreckém údolí v Praze, široká podlahová prkna .

Masivní dubová podlaha

Vyrábíme masivní dubová podlahová prkna, dubová podlaha pro restauraci v Praze , profil 22x180x2000 – 2500mm.

Zátěžová dubová podlaha

Realizovali jsme zakázku zátěžové dubové podlahy pro firmu Bernex bimetalix brno

Podlahová prkna

Dubová podlahová nebo dubová terasová prkna vám rádi zhotovíme podle vašich požadavků, nejběžnější rozměry jsou 140mm,150mm, 160mm, 180mm, 200mm délky 1,5m až 3m , tlouštky nesušené neopracované 30mm po vysušení a opracování 25mm dle délky.

Rádi Vám poradíme. Neváhejte nás kontaktovat.

Hotline

Pondělí až pátek 7:00 - 16:00 +420 605 998 986