Dubové podlahy

Lepené třívrstvé podlahy dub

Lepené třívrstvé podlahy dub. Dub krycí vrstva / 4-5-6 mm, dub středová vrstva / 4-5 mm, dub protitahová vrstva 4-5 mm. Vyrábíme lepené dubové podlahy které svou pevností, strukturou a designem jsou to nejlepší co můžete od vaši dřevěné podlahy dostat.

Lepené masivní třívrstvé podlahy

Lepené masivní třívrstvé podlahy / lepení tři vrstev pouze s certifikovanými lepidly. Vícevrstvá lepená podlaha. Varianta s nášlapnou vrstvou a kombinace tvrdých dřevin protitahové a středové vrstvy.

Masivní dubová terasová prkna

Masivní dubová terasová prkna, dubová prkna na terasu, dubová hoblovaná prkna, masivní dubová terasa, terasa z dubu. Výroba z dubu na zakázku v exteriéru.

Dubové nášlapy - obklad betonového schodiště

Dubové nášlapy – obklad betonového schodiště

Dubové nášlapy – obklad betonového schodiště. Vyrábíme celé obklady schodu z dubu na zakázku.

Masivní dřevěná rustikální dubová podlaha

Masivní dřevěná rustikální dubová podlaha

Masivní dřevěná rustikální dubová podlaha, rustikální dubová podlahová prkna. Výroba dubových podlah na zakázku, různé profilace a povrchové úpravy dřeva.

Lepené třívrstvé podlahy dub

Lepené třívrstvé podlahy dub

Lepené třívrstvé podlahy dub, vše pouze masiv dub všechny tři vrstvy Třívrstvé podlahy dub vhodné na podlahové vytápění.

Masivní dřevěná podlaha značky ceraMbyx

Masivní dřevěná podlaha značky ceraMbyx

Masivní dřevěná podlaha značky ceraMbyx. Je to co naše podlahy spojuje a to prvek přírody. Krásné vstupy přírody do prken Vaši podlahy.

Lepené třívrstvé dubové podlahy sestava dub/dub/dub

Lepené třívrstvé dubové podlahy sestava dub/dub/dub. Všechny tři vrstvy lamel lepené do kříže / křížovým spojem, pro jeho unikátnost a pevnost a stálost.

Masivní dubová podlaha

Masivní dubová podlaha

Masivní dubová podlaha, dubové palubky, dubová podlaha, dubová podlahová prkna, výroba dubové podlahy na zakázku.

Výroba dubové spárovky

Výroba dubové spárovky

Výroba spárovka dub, dubová průběžná spárovka. Na zakázku vyrobíme dubové spárovky FIX nebo lepené dubové hranoly, lepené eurohranoly dub. Výroba nábytkových dílců z dubu, atypické dubové spárovky, dubové stolové desky rustik.

Obklad betonového schodiště 2

Obklad betonového schodiště

Dubové schody, dubové masivní nášlapy, obklad betonového schodiště, dubové schodnice, výroba dubového schodiště na zakázku. Dubové podesty, dubové podstupně.

Masivní dubová podlahová prkna 3

Masivní dubová podlahová prkna

Dubové palubky, dubové podlahovky, masivní dubová podlahová prkna, dubová podlaha, dubová atypická podlaha, výroba dubových podlah na zakázku, dubová masivní podlaha, dřevěné dubové podlahy rustik, select a výběr, různé profilace materiálu.

Dubová terasa

Dubová terasa

Dubová terasa , dubová terasová prkna, výroba dubové terasy na zakázku, dubové podkladové hranoly, dubové hranoly pod terasu, terasy z dubu, dubová terasová prkna hladká, dubová terasová prkna drážkovaná nebo vlnkovaná.

Dubová prkna na terasu 3

Dubová prkna na terasu

Dubová terasa, dubová terasová prkna, výroba dubových terasových prken na zakázku. Různá provedení a typy terasových prken.

Dubová podlahová prkna

Dubová podlahová prkna, masivní dubová podlaha, dubová podlahová prkna selská, selská dubová podlaha, repliky dubových historických podlah. Výroba dubových podlah a dubových podlahových prken pro podlahové topení.

Rádi Vám poradíme. Neváhejte nás kontaktovat.

Hotline

Pro informace, kalkulace sklady.reziva@gmail.com