Dubové schodnice

Dubové nášlapy - obklad betonového schodiště

Dubové nášlapy – obklad betonového schodiště

Dubové nášlapy – obklad betonového schodiště. Vyrábíme celé obklady schodu z dubu na zakázku.

Dubové zahradní schody

Dubové zahradní schody

Dubové zahradní schody, dubové trámy a dubové hranoly, dubové zahradní pražce, dubové dřevo, dubové dřevo do zahrady, dubové mostovky, dubové mostiny. Dubové řezivo pro výrobu exteriéru vhodné do zahrad.

Obklad betonového schodiště 2

Obklad betonového schodiště

Dubové schody, dubové masivní nášlapy, obklad betonového schodiště, dubové schodnice, výroba dubového schodiště na zakázku. Dubové podesty, dubové podstupně.

Výroba atypického dubového schodiště

Výroba atypického dubového schodiště

Výroba dubových schodů, výroba atypického dubového schodiště, dubové nášlapy, dubové schodnice. Masivní dřevěné obklady nebo obložení.

Dubové schodnicové nášlapy

Dubové schodnicové nášlapy, dubové nášlapy na schody, dubové masivní schody, dubový obklad schodiště, dubové stupně na schody, dubový obklad betonového schodiště. Nabízíme výrobu na zakázku, výroba atypických obkladů, bělený dub kartáčovaný.

Masivní dubový obklad samonosného schodiště

Masivní dubový obklad samonosného schodiště

Dřevěný masivní obklad ocelového nebo železného schodiště, dubové schodnice obklad železného schodiště, dřevěný masivní dubový obklad samonosného schodiště, dubový obklad dubové schodnice – točité schodiště.

Dubové nášlapy na schody

Dubové nášlapy na schody

Dubové nášlapy na schody, dubový obklad schodiště, dubové stupně na schody, výroba dubového schodiště, dubové podstupně, dubové podesty na schody, dubové odpočívadlo na schody, dubové bočnice na schody, dubová madla, dubové zábradlí, výroba dubových nábytkových dílců, dubové polotovary.

Dubové zahradní pražce

Dubové zahradní pražce, dubové schody do zahrady, dubové posedové trámy, dubové kostky, dubové dřevo do zahrady, dubové vyvýšené záhony, dubové záhony, dubová terasa, dubová terasová prkna. Nabízíme veškeré dubové zahradní systémy.

Obklad betonového schodiště

Obklad betonového schodiště, dubové schody, dubové nášlapy, dubové podstupně, dubové schodiště, dubový obklad schodů, dubové stupně na schody …

Výroba dřevěných dubových schodů

Vyrábíme masivní dubové schody, případně dřevěné schody z jiných dřevin. Jestliže máte betonové schody, tak pro ně vyrábíme masivní dřevěné nášlapy z dubu (jasanu, javoru).

Výroba dubových schodnic a dubových nášlapů

Vyrobíme vám na zakázku dubové schodnice a dubové nášlapy. Na fotografiích se můžete podívat na naši nejnovější referenci, který zahrnovala výrobu a instalaci dubových schodnic.

Dubové schody

Vyrábíme i šikmé dubové, není problém zhotovit vám dubové schody nebo nášlapy dle vašeho návrhu.

Dubové schody, podesty

Vyrábíme dubové schody i podesty dle vašich přestav, na obrázcích je vidět jak se vyrábí dubová spárovka.

Pro informace, kalkulace zajděte na náš E-shop E-shop