Rustikální dubová pracovní deska

Masivní dubový selský stůl 8

Masivní dubový selský stůl

Masivní dubový selský stůl, repliky dubových stolů, dubový designový stůl, atypické dubové stoly, repliky historických dřevěných stolů.

Masivní stolová dubová deska z fošen 4

Masivní stolová dubová deska z fošen

Masivní stolová dubová deska z fošen, repliky masivních dřevěných stolových desek, dubový masivní stůl postařený – postaršený. Dubové selské stolové desky, staré dubové stolové desky, mlynářský masivní dubový stůl.

Dubové designové stolové desky

Dubové designové stolové desky

Dubové stolové desky, dubové designové desky na stoly, atypické dubové stolové desky na zakázku, výroba dubových stylových desek na zakázku.

Dubové rustikální desky

Dubové rustikální desky

Dubové atypické stolové desky, dubové rustikální desky a atypickou rostlou přírodní hranou. Výroba atypických dubových desek a dubových spárovek na zakázku. Dubové stolové desky z kmene stromu, dubová spárovka s živou hranou, přírodní rostlou hranou.

Dubový jídelní stůl na zakázku

Dubový jídelní stůl na zakázku

Dubový jídelní stůl na zakázku, masivní dubový stůl s kovovou konstrukcí, výroba nábytku z masivu na zakázku, designové masivní dubové stoly, stoly upravíme na vaše požadované rozměry. Dřevěné podnože a konstrukce, tak kovové atypické konstrukce na stoly, atypické dubové jídelní, kancelářské a psací stoly.

Dubová spárovka fixní

Dubová spárovka fixní

Dubová spárovka fixní, dubová spárovka průběžná, dubová spárovka rustikální, dubová deska na jídelní stůl, dubová spárovka na jídelní stůl nebo kuchyňskou pracovní desku, jsme výrobci dubové spárovky, vyrábíme veškeré desky a spárovky dle požadavku zákazníka přesně na míru.

Dubové koupelnové desky pod umyvadlo

Dubové koupelnové desky pod umyvadlo

Dubové koupelnové desky pod umyvadlo, atypická koupelnová deska dub, dubová pracovní deska do koupelny, dubová atypická deska pod umyvadlo s přírodní krajinou – oblinou – živé hrany – dřevěná masivní deska do koupelny s živou přírodní hranou.

Dubová spárovka průběžná

Dubová spárovka průběžná lamela v délce nenapojovaná. Dubová spárovka průběžná je vyráběna přesně na míru dle požadavku zákazníka. Dubová spárovka je nabízena v různých kvalitách materiálu A, B, C a dubová spárovka rustikální.

Dubové konferenční stoly

Dubové konferenční stoly, dubové konferenční stolky, kávové stoly z dubu, dubové kávové stolky, atypické masivní dubové stoly.

Dubová atypická deska

Dubová atypická deska, dubové stolové rustikální spárovky na zakázku, dubová pracovní deska na kuchyňskou linku, dubové desky, dubová spárová deska.

Rustikální dubová pracovní deska

Máme pro vás další ukázku realizace rustikální dubové pracovní kuchyňská desky. Jde o přírodní dubovou kuchyňskou desku, která je realizovaná z jednoho kusu masivní dubové desky, která má přiznaný nepravidelný tvar.

Dubový rustikální jídelní stůl

Vyrábíme i masivní dubové stoly na míru.

Rustikální dubové stoly, Restaurace u Mecenáše Praha

Realizovaná zakázka, vybavení restaurace Dubové stoly, provedení rustik Vybavení restaurací zejména stolové desky patří mezi oblíbené výrobky které dodáváme.

Rádi Vám poradíme. Neváhejte nás kontaktovat.

Hotline

Pondělí až pátek 7:00 - 16:00 +420 605 998 986