Dubová eurookna iv 68

Odborníci prokázali, že dříve používanými okny uniká do prostoru 3-5 x více tepelné energie než přes obvodové zdivo. Snížit únik tepla můžete tím, že si pořídíte dubová eurookna iv 68. Mají vynikající estetické i technické vlastnosti. U nás si můžete objednat okna různých velikostí i tvarů.

Dubová eurookna iv 68 přinesou optimální izolaci

V naší nabídce nechybí ani dubová eurookna iv 68, které přinesou vašemu domu optimální tepelnou izolaci profilu v kombinaci s izolačním dvojsklem. Vyrábíme eurookna vhodná pro rodinné domy, školy i komerční budovy.

Profil iv 68 patří k vývojově nejstarším typům eurooken. Ačkoliv je kvalita dřevěných eurooken velice vysoká, v současné době si řada zákazníků volí vyšší třídy profilů. Rozhodnete-li si pořídit dubová eurookna iv 68, stále dosáhnete velmi účinného zateplení.

Okna vyrábíme z vícevrstvého lepeného cinkovaného či fixního hranolu z kvalitního dubového dřeva. Tloušťka hranolu je v tomto případě 68 mm. Okna osázíme izolačními dvojskly a po celém obvodě nechybí kvalitní kování. Vybrat si můžete dubová eurookna iv 68 v různých barevných provedeních tak, aby doladily vzhled vašeho domu či komerční budovy.

Dubová eurookna jsou investicí na několik desítek let. Dub je masivní a velmi pevný materiál, díky tomu vám skvěle poslouží desítky let. U nás vám vyrobíme okna přesně na míru a z kvalitního, správně vysušeného dřeva. Jen tak máte jistotu, že okna nenapadnou nežádoucí škůdci, hniloba a dřevokazné houby. Dubová okna mají perfektní vzhled a hodí se jak do klasického interiéru, do roubenek a selských stavení, tak do moderních novostaveb. Díky tomuto ekologickému a recyklovatelnému materiálu budete stále ve spojení s přírodou.

Nabídka na míru

Rádi vám poradíme a vyhotovíme nabídku na míru, neváhejte nám poslat poptávku.

zaslat poptávku

Orientační ceny

Orientační ceny si můžete prohlédnout v našem typovém ceníku

ukázat ceník

Rádi Vám poradíme. Neváhejte nás kontaktovat.

Hotline

Pondělí až pátek 7:00 - 16:00 +420 605 998 986