Dubová eurookna iv 78

S kvalitními dřevěnými okny vám nebude unikat teplo z místnosti. Nabídku jsme rozšířili o dubová eurookna iv 78. Jedná se o vylepšenou řadu eurooken iv 68. Tento typ eurooken má silnější profil, díky tomu je lze osadit jak izolačními dvojskly, tak trojskly.

Spolehlivá dubová eurookna iv 78

Dubová eurookna iv 78 nabízí také výhodu možnosti použití druhého, tedy přídavného těsnění. Profil těchto oken je zaoblený, díky tomu dochází k mnohem lepšímu přilnutí povrchové úpravy. Ve standardním provedení používáme pro tato eurookna izolační dvojsklo s lepší zvukově izolační vlastností, čímž se liší od dubových eurooken iv 68.

Tato dubová eurookna iv 78 doporučujeme zákazníkům, kteří chtějí mít izolační dvojskla a rekonstruují stavbu, kde původně byla kastlová okna. Dubová eurookna iv 78 byly vyvinuty na základě nedostatku modelu iv 68 osazení izolačními trojskly. I zde využíváme pro jejich výrobu systém lepených hranolů z dubového dřeva. Rám i křídla jsou opatřeny o 10 mm silnější profil, čímž jsou zajištěny lepší tepelně izolační a zvukové vlastnosti. Rohové spoje rámu i křídla jsou standardně trojité, zatímco u typu iv 68 jsou pouze dvojité. V těchto oknech je také o 5 mm hrubší zasklívací drážka. To do značné míry eliminuje kondenzace vodních par na spodní straně vnitřního skla, která bývá chladná.

Eurookna vyrábíme z kvalitního dubového dřeva, tím je zajištěna jejich stabilita a tvarová stálost. Díky vyšší pórovitosti materiálu jsou opatřeny více vrstvami nátěru. Necháte-li bezbarvou povrchovou úpravu, zdůrazníte kresbu tohoto odolného dřeva. Na přání vám vyrobíme běžné i atypické a nadstandardní rozměry dubových eurooken iv 78. Potřebujete-li poradit s výběrem, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.

Výroba dubových eurooken iv 78 na zakázku

Neváhejte nám poslat poptávku na výrobu dubových eurooken iv 78, výrobu vám zajistíme přesně na míru, dle vašich potřeb.

Nabídka na míru

Rádi vám poradíme a vyhotovíme nabídku na míru, neváhejte nám poslat poptávku.

zaslat poptávku

Orientační ceny

Orientační ceny si můžete prohlédnout v našem typovém ceníku

ukázat ceník

Rádi Vám poradíme. Neváhejte nás kontaktovat.

Hotline

Pondělí až pátek 7:00 - 16:00 +420 605 998 986