Dubová eurookna iv 88

Základem domova je teplo. Aby vám neunikalo skrz okna, je potřeba zvolit vhodné řešení, například dubová eurookna iv 88.

Kvalitní dubová eurookna iv 88

Dubová eurookna iv 88 vycházejí z konstrukce modelů iv 78. Mají rozvinutou konstrukci a rám zesílený o 10 mm. Tím je dosaženo ještě lepších tepelně izolačních vlastností, rovněž se zvýší tuhost. Rohové spoje rámu a křídla jsou rovněž trojité již standardně. Okna jsou opatřeny hlubší drážkou, která do značné míry eliminuje možnost kondenzace vodních par na spodní části vnitřní strany skla, která je chladná. Eurookna vyrábíme z kvalitních lepených lamel, které jsou z dubového dřeva. Dubové dřevo je pevné, odolné. Okna z dubového dřeva slouží desítky let. Dřevěná okna se stavební hloubkou 88 mm patří mezi velmi oblíbené typy. Jste-li milovníkem tradičních materiálů, pak jsou dubová eurookna iv 88 pro vás tou správnou volbou.

Kromě výborné tepelné izolace také dokonale tlumí zvuk a jsou skvělým řešením i pro pasivní domy. Dřevěná okna z dubového dřeva jsou velmi oblíbená, překvapí vás jejich snadná údržba i dokonalý vzhled. Dřevěná okna, která pro vás vyrobíme na míru, nepotřebují po minimálně deset let žádnou další povrchovou úpravu v podobě různých nátěrů. Stačí je pouze čas od času pečlivě umýt. Tyto dřevěná okna jsou vhodná pro starší zástavbu, domy po rekonstrukci i pro novostavby vyznačující se nízkoenergetickými vlastnostmi. Dubové dřevo má nádhernou kresbu, kterou zdůrazníte transparentní povrchovou úpravou oken. Na míru vyrábíme standardní rozměry i atypické druhy oken. Máte-li zvláštní požadavek, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám vyjdeme vstříc.

Výroba dubových eurooken iv 88 na zakázku

Neváhejte nám poslat poptávku na výrobu dubových eurooken iv 88, výrobu vám zajistíme přesně na míru, dle vašich potřeb.

Nabídka na míru

Rádi vám poradíme a vyhotovíme nabídku na míru, neváhejte nám poslat poptávku.

zaslat poptávku

Orientační ceny

Orientační ceny si můžete prohlédnout v našem typovém ceníku

ukázat ceník

Rádi Vám poradíme. Neváhejte nás kontaktovat.

Hotline

Pondělí až pátek 7:00 - 16:00 +420 605 998 986