Dubová okna

Kvalitní dub patří mezi nejoblíbenější a také nejdražší dřeviny již po celá staletí. V minulosti si jej pro výrobu oken mohli dovolit pouze zámožní občané. Svou popularitu si dub udržel i v dnešní době.

Dubová okna a jejich výhody

Dubové dřevo patří mezi nejtvrdší tuzemské dřeviny. Jeho předností je vynikající pevnost. Díky větší pórovitosti je potřeba dubová okna opatřit vždy jedním nátěrem navíc. Necháte-li je ošetřené bezbarvou povrchovou úpravou, dovolíte, aby dokonale vynikla jejich pórovitá textura. Chcete-li luxusní špaletová okna, pak jsou dubová okna tou pravou volbou.

U nás si můžete pořídit dubová okna vyráběná za pomoci těch nejmodernějších technologií. Díky vysokým izolačním vlastnostem s nimi ušetříte za vytápění. Na jejich výrobu používáme to nejkvalitnější dubové dřevo.

Okna jsou očima vašeho domu, proto je vybírejte skutečně pečlivě. Dubová okna vypadají už na první pohled fantasticky, navíc se jedná o ekologický a recyklovatelný materiál. Pomocí velkých dubových oken můžete vyřešit i průchod na terasu u rodinného domu či bytu. Díky svému naturálnímu vzhledu se skvěle hodí pro roubenky a selská stavení i pro novostavby.

Dubová okna mají oproti plastovým vyšší pořizovací cenu, ale poslouží vám desítky let, aniž by se změnil jejich tvar. Dubová okna působí masivně a dubové dřevo vyniká svou tvrdostí i reprezentativním vzhledem.

Chcete-li skutečně kvalitní okna, pak si zvolte dubová. Investice do nich je investicí na desítky let. Vybrat si můžete typy skel, kdy se nejčastěji využívá izolační dvojsklo. Pro nízkoenergetické a pasivní domy jsou vhodná dubová okna s izolačním trojsklem. Vyrábíme okna atypická, repliky historických oken i nestárnoucí klasiku.

Výroba dubových oken na zakázku

Vyrobíme vám dubová okna přesně podle vašich požadavků a představ.

Nabídka na míru

Rádi vám poradíme a vyhotovíme nabídku na míru, neváhejte nám poslat poptávku.

zaslat poptávku

Orientační ceny

Orientační ceny si můžete prohlédnout v našem typovém ceníku

ukázat ceník

Rádi Vám poradíme. Neváhejte nás kontaktovat.

Hotline

Pondělí až pátek 7:00 - 16:00 +420 605 998 986