Dubové dveře

Interiérové i exteriérové dubové dveře dodají Vašemu bydlení neopakovatelný vzhled, a Váš domov bude působit velmi útulně. Masiv je velmi kvalitní materiál, který zaručí neocenitelné vlastnosti. Použití dubového dřeva v interiérech domů a bytů patří stále mezi nejoblíbenější styl. Dřevo je velice příjemný materiál na dotek i na pohled, který vaše obydlí zateplí a zútulní.

Široký výběr umožní vybrat si interiérové nebo exteriérové dubové dveře podle potřeby

Interiérové nebo exteriérové dřevěné dubové dveře v domácnosti samozřejmě plní svoji funkci, ale jsou rovněž důležitým estetickým prvkem každé místnosti. Výhodou dveří z masivu je nádherný přírodní vzhled i jeho vlastnosti. Dřevo je pevný a vysoce odolný materiál, který navíc nepřitahuje prach a nečistoty. Panty se neuvolňují  a oproti dveřím z laminátu je lze snadno opravit a přelakovat. Na trhu je široký výběr dubových dveří na míru, standardně se vyrábí v tloušťce 41 mm. Mnohdy se interiérové dveře dodávají kompletně se zárubní.

Základem pro výrobu dveří z listnatých dřevin (dubu) jsou výběrové lepené třívrstvé dubové hranoly, které zaručují vynikající tvarovou stálost. V případě masivních dveří v kombinaci se sklem, je zasazení skel a kazet do dveřních rámů provedeno pomocí lištových rámečků, dveře tak působí mnohem masivnějším a modernějším dojmem.

Masivní dubové dveře vám vytvoří bezpečný domov. Vzhled vchodových (exteriérových) dubových dveří je vizitkou celého domu a napovídá o svém majiteli. Vyberte si vchodové dveře z dubového dřeva, na které se můžete spolehnout. Ochrání vás před nezvanými hosty i před nepříznivým počasím. Zamezují unikání tepla a nepropouští příliš chladný či příliš horký vzduch zvenčí. Oceníte také jejich vynikající zvukovou izolaci. Jejich kvalitní konstrukce se pojí s atraktivním designem a na trhu najdete širokou škálu typů a vzhledu dveří, které se budou perfektně vyjímat právě ve vašem domě.

Nabídka na míru

Rádi vám poradíme a vyhotovíme nabídku na míru, neváhejte nám poslat poptávku.

zaslat poptávku

Orientační ceny

Orientační ceny si můžete prohlédnout v našem typovém ceníku

ukázat ceník

Rádi Vám poradíme. Neváhejte nás kontaktovat.

Hotline

Pro informace, kalkulace sklady.reziva@gmail.com