Dubové postele

Materiál dub je garantem dlouhověkosti vyrobeného nábytku. Vyrobíme vám kvalitní dubovou postel dle vašich představ a přání. Vyrábíme dvoulůžkové (manželské) dubové postele, ale i jednolůžka, například pro vaše děti. Fantazie se meze nekladou a jsem vám schopni vyrobit jakékoliv dubové postele různých rozměrů, jak šířky, délky i výšky, tak aby se vám pohodlně z postele vstávalo a ulehalo. K dubové posteli od nás můžeme vyrobit i rošty, pokud si nebudete přát nějaké speciální z jiného materiálu než dřevo.

Není problém vyrobit moderní dubovou postel s jemným povrchem napuštěným přírodním olejem nebo vyrobit rustikální dubovou postel s drásněným povrchem a prasklinami. Povrch dubové postele se dá ošetřit a upravit do požadovaných odstínů.¨Konstrukci dubové postele můžeme doplnit i o železné konstrukční prvky a můžete tak mít dubovou postel industriálního stylu kombinace železa a pevného dubu.

Dubové postele – záruka dlouhé životnosti

Dubová postel zaručuje dlouho životnost, protože kvalitní dubová postel bude velmi kvalitně sloužit po několik generací.

Postel z dubového masivu má vysokou odolnost vůči oděru, vlhkosti a slunečnímu záření. Postel z přírodního dřeva vytváří z vaší ložnice či pokoje příjemné místo pro váš odpočinek. Přírodní vzhled dubové postele odvede vaši mysl od každodenních starostí a přispěje ke kvalitní relaxaci a spánku.

Nabídka na míru

Rádi vám poradíme a vyhotovíme nabídku na míru, neváhejte nám poslat poptávku.

zaslat poptávku

Orientační ceny

Orientační ceny si můžete prohlédnout v našem typovém ceníku

ukázat ceník

Rádi Vám poradíme. Neváhejte nás kontaktovat.

Hotline

Pondělí až pátek 7:00 - 16:00 +420 605 998 986